З 1 січня розширили перелік підстав для нарахування земельного податку

Згідно Закону України від 30.11.2021 № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» розширили перелік підстав для нарахування земельного податку.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Відтак, такою підставою, визначеною п. 286.1 ст. 286 Податкового кодексу України є:

а) дані державного земельного кадастру;
б) дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
в) дані державних актів, якими посвідчено право власності або право постійного користування земельною ділянкою (державні акти на землю);
г) дані сертифікатів на право на земельні частки (паї);
ґ) рішення органу місцевого самоврядування про виділення земельних ділянок у натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв);
д) дані інших правовстановлюючих документів, якими посвідчується право власності або право користування земельною ділянкою, право на земельні частки (паї).
«Земельний податок  – вагома частка бюджету місцевої ради,  адже від його своєчасної сплати залежить подальший соціально-економічний розвиток територіальної громади і, відповідно, покращення умов ведення аграрного бізнесу», – зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.