З Днем Незалежності, Україно!

30 років тому здійснилась найзаповітніша мрія нашого народу – Україна стала незалежною. Довгим та тернистим був шлях до волі. У цій багатовіковій боротьбі гартувалася воля українського народу, зростала його національна самосвідомість.
Сьогодні, на восьмому році війни, ми добре розуміємо ціну нашої Незалежності. Пам’ять про Героїв вічно житиме в наших серцях. Низько вклоняємося воїнам, які продовжують боронити нашу волю і суверенітет.
Незалежність – великий дар, найвагоміше надбання для кожного з нас. Цінуймо його. Бережімо нашу мову, культуру, традиції, історію, сповнену звитяги і великої сили духу.
Єднаймося у спільній молитві за мир. Вірмо у перемогу. Докладаймо усіх зусиль для розбудови вільної, незалежної, могутньої України. І завжди пам’ятаймо про неймовірну силу патріотизму, що 30 років тому дала нам свободу.
Любімо і плекаймо Україну, бо вона у нас ЄДИНА!
голова Львівської районної
державної адміністрації                                                                                     Христина ЗАМУЛА