30 років тому здійснилась найзаповітніша мрія нашого народу – Україна стала незалежною. Довгим та тернистим був шлях до волі. У цій багатовіковій боротьбі гартувалася воля українського народу, зростала його національна самосвідомість.
Сьогодні, на восьмому році війни, ми добре розуміємо ціну нашої Незалежності. Пам’ять про Героїв вічно житиме в наших серцях. Низько вклоняємося воїнам, які продовжують боронити нашу волю і суверенітет.
Незалежність – великий дар, найвагоміше надбання для кожного з нас. Цінуймо його. Бережімо нашу мову, культуру, традиції, історію, сповнену звитяги і великої сили духу.
Єднаймося у спільній молитві за мир. Вірмо у перемогу. Докладаймо усіх зусиль для розбудови вільної, незалежної, могутньої України. І завжди пам’ятаймо про неймовірну силу патріотизму, що 30 років тому дала нам свободу.
Любімо і плекаймо Україну, бо вона у нас ЄДИНА!
З повагою
голова Львівської районної
державної адміністрації Христина ЗАМУЛА
Ще більше новин:
російські війська у війні проти України використовують все озброєння, яке тільки мають
Мінвідновлення та УВКБ ООН координують зусилля для забезпечення житлом постраждалих від війни
На Львівщині розпочався обласний конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва
Захоплюючі футзальні баталії у Великолюбінській громаді: єднання, азарт та перемога!
Безробіття під час війни: заробітна плата vs допомога з безробіття
11-12 травня у Жовкві відбудеться «Zhovkva Cup Race 2024» – змагання серед велоспортсменів