З ініціативи Львівська районна державна адміністрація художниці реставрують унікальні «Писанки відродження»

Символи української незламності: з ініціативи Львівської РВА художниці реставрують метрові писанки, які вціліли під час бомбардування Києва.

Нагадаю, що понад 100 унікальних експонатів упродовж кількох місяців мандрували громадами Львівського району.
Тепер їх відновлюватимуть українські художниці.
Зокрема – мисткиня із Одеси Ольга Токаренко.
«Писанки відродження» дійсно стали символом сили та незламності українського духу у час війни. Вони дивом вистояли під ворожими ракетами та бомбами. Як і українці, які щодня тримають оборону проти ворога. Ми зобов’язані зберегти ці унікальні писанки як живе свідчення непереможної української культури та боротьби.
Наразі писанки залишаться у Львівському районі, та незабаром плануємо виставляти їх за кордоном.