Начальниця служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації Іванна Дяківнич постійно здійснює прийом громадян щодо усиновлення дітей

Наголошуємо, що під час воєнного стану процедура усиновлення не змінювалася, тож усиновлення відбувається на загальних підставах, з урахуванням вимог Сімейного Кодексу України, Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008.

Усиновленням є прийняття усиновлювачем у свою сім’ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

Усиновлення відбувається відповідно до найвищих інтересів дитини для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя і є пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Львівська районна державна адміністрація