Служба у справах дітей Львівської РВА інформує про початок процесу встановлення та надання доступу до ЄІАС «Діти» службам у справах дітей місцевих рад району

Після створення всіх передбачених законодавством умов для встановлення ЄІАС «Діти» міські служби у справах дітей отримають доступ і самостійно здійснюватимуть внесення інформації щодо дітей, які перебувають на обліку служби, потенційних усиновлювачів, опікунів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, патронатних сімей, тощо.

Станом на сьогодні доступ до ЄІАС «Діти» у Львівському районі (без м.Львова) є лише в служби у справах дітей Львівської РВА.

Задля роз’яснення щодо запуску ЄІАС «Діти» та роботи в базі даних служба у справах дітей Львівської ОВА організувала zoom-нараду, участь у якій взяли працівники служби у справах дітей Львівської РВА.