У Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків підбили підсумки декларування податку на додану вартість за вісім місяців цього року.

Відтак, за цей період підприємства, які перебувають на обліку в Західному управлінні, спрямували до Державного бюджету 4,7 млрд гривень податку на додану вартість.

Слід зазначити, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року сплата зросла на 240 млн гривень або на 5,4% більше, якщо порівнювати цей показник із минулим роком.

Як зазначає в.о. начальника Західного управління Сергій Лисеюк, у 2021 році з місяця в місяць зберігається позитивна тенденція збільшення надходжень.

«Яскравим прикладом є те, що за серпень 2021 року великі платники податків Західного регіону сплатили 764 млн гривень податку на додану вартість. Цей результат є на 72 мільйони гривень гривень або 9,5% більшим, якщо порівнювати цю сплату з аналогічним періодом минулого року», – пояснив Сергій Лисеюк.

Податкова служба продовжує боротьбу з тіньовою економікою та розбудову сучасної моделі взаємодії з платниками податків. Головні принципи, на яких базується співпраця – це рівність, справедливість, прозорість та зручність процесів у сфері оподаткування.