«З усіх ковідних пацієнтів Новояворівської лікарні жоден не є щепленим», – Григорій Мороз

У Новояворівській районній лікарні ім. Юрія Липи перебуває 80 пацієнтів з діагнозом Covid-19. Усі вони не щеплені. Загалом у лікарні розгорнуто 200 ліжкомісць для госпіталізації хворих на коронавірус. Кожне забезпечене киснем. Про це розповів директор лікарні Григорій Мороз.

«Вакциновані теж хворіють на ковід, проте з безсимптомним і легким перебігом, та перебувають на амбулаторному лікуванні. Альтернативи вакцинації нема. Закликаю всіх вакцинуватися аби вберегти себе і своїх близьких», – зазначив Григорій Мороз.

Він також додав, що штат Новояворівської районної лікарні налічує 666 працівників, 95 % з них – щеплені.