Служба у справах дітей покликана захищати права, життя та здоров’я кожної дитини, і це найголовніший пріоритет нашої діяльності.

Зокрема концентруємо увагу на захисті дітей від насильства, особливому ставленні до дітей, які порушують закон, опіці над осиротілими дітьми при живих батьках, занедбаними та безпритульними дітьми, тими, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, службами у справах дітей Львівського району спільно із фахівцями із соціальної роботи та представниками поліції станом на 01.07.2024 року було проведено 168 профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Вокзал» на території Львівського району. У ході проведення рейдів здійснено обстеження побутових умов проживання 318 сімей, з них у 95 попереджено батьків про неналежне виховання дітей та у 23 притягнуто до відповідальності, а також двох дітей влаштовано в притулок.

За результатами рейдового заходу складено відповідні акти, з батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім’ї та наголошено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.