За два дні роботи Центру вакцинації щепили понад тисячу осіб

_1622395726_613x321_3_0_nw

“Перших два дні роботи новоствореного Центру вакцинації пройшли успішно. Попередньо планували щепити близько тисячі осіб. Вакцинували  – 1041 мешканця  Львівщини, зареєстрованого у додатку “Дія”, – про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Він зазначив, що Львівщина є лідером за темпами вакцинації, адже станом на сьогодні майже 78 тисяч людей  вакцинувались  і захистили себе від коронавірусу.

“Зазначу, Центр вакцинації на Арені “Львів” працюватиме і на наступні вихідні, доїзд залишається безкоштовним. Окрім того, за наявності додаткової вакцини, розглянемо можливість розгортання таких Центрів і в інших районах міста. Про це проінформую додатково. Вакцинація – це наразі єдиний механізм у боротьбі з пандемією”, – написав Максим Козицький.

Нагадуємо, що записатися на щеплення можна через додаток «Дія» або через офіційний портал МОЗ з вакцинації.

На Львівщині зафіксовано 118 нових випадків захворювання на коронавірус
«У період "ковідного затишшя" маємо зосередитися на вакцинації», - Орест Чемерис
У Цеблові реставрують дерев’яну церкву Косми і Даміана
Трьох артистів Львівської опери відзначили найвищими державними нагородами у галузі культури