k2FtbBdWr1

За звання найспортивнішої громади змагаються 24 команди

У Пустомитах стартували перші Ігри громад. За званння найспортивнішої змагаються 24 збірні команди територіальних громад Львівщини, загалом – понад 300 учасників.

Організувала змагання Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА. Центральною локацією змагань став спортивний комплекс поблизу місцевої школи №2, реконструкцію якого нещодавно завершили.

«Сьогодні ми знаходимось тут, на сучасному спортивному просторі, який вдалось реконструювати спільними зусиллями громади, області та держави. І з кількості учасників ми розуміємо: це було не дарма. Якщо за підсумками цих Олімпійських Ігор, Львівщина друга в Україні за кількістю медалей, то з такими спортивними громадами, у 2024 році ми точно вийдемо на перше місце», – зауважив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Впродовж дня найсильніших визначатимуть у шести видах спорту: футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах, шашках та гирьовому спорті. Опісля нагодородять найкращих і в загальнокомандному заліку: окремо серед команд сільських та міських громад.

Нагадаємо, взимку формат таких змагань апробували на Самбірщині серед команд західної зони.