k2FtbBdWr1

На Львівщині відремонтували десять кілометрів дороги Рава – Руська — Гайок

Сьогодні відкрили після ремонту автомобільну дорогу Рава – Руська — Гайок на ділянці від населеного пункту Великі мости через село Реклинець до межі району.

Ремонт розпочали минулого року та відремонтували  5,2 км, у поточному році ремонтні роботи продовжили та відремонтували  4, 5 км.

У межах ремонтних робіт здійснили:

– регенерацію основи з додаванням нового матеріалу,

– влаштували двошарове асфальтобеттоне покриття,

– для пішоходів –  тротуари в межах с. Реклинець,

– встановили нові дорожні знаки та нанесено розмітку.

“Цей напрямок є важливим, бо сполучає автомобільні дороги державного значення Тернопіль – Львів – Рава-Руська, Ковель – Володимир-Волинськ-Червоноград – Жовква та Львів – Радехів – Луцьк, а також веде від міжнародного пункту пропуску Рава-Руська – Гребене. Роботи виконували в рамках програми президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів державного дорожнього фонду. Також у цьому році за кошти державного дорожнього фонду, ми завершуємо роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вул. Богдана Хмельницького в м. Великі Мости, ця вулиця є продовження дороги  Рава-Руська-Гайок. Її ремонт плануємо розпочати в наступному році”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.