Завтра, 2 жовтня, о 18:00 год відбудеться екскурсія за особливим маршрутом у Ведмежому притулку «Домажир».

Організатори обіцяють близьке знайомство з наймолодшими мешканцями, ви також зможете побачити підготовку ведмедів до зимового сну, зокрема новий барліг, який зробили собі Фрол та Фрося, та дізнатися що їдять клишоногі на вечерю. Вартість екскурсії – 350 грн з особи. Попередня реєстрація за посиланням http://surl.li/aiagz

Після екскурсійного маршруту учасники повечеряють в затишній альтанці. На вибір страви із меню, а саме: «Домажирський перекус», «сирні палички» або салат, а з напоїв: чай, кава або глінтвейн.

Зазначимо, що у Ведмежому притулку триває гарбузовий тиждень. Кулінари розробили спеціальні страви та десерти, які ви зможете скуштувати у кафе «Мед та Ягода». Гарбуз має багато поживних речовин та вітамінів, які є корисними не тільки для людей, а й для ведмедів також.

Замовивши особливий тур за 300 грн, у групі до 4 осіб, ви побачите «ведмежу кухню», де ведмедям готують їсти; ветеринарний кабінет та роботу притулку за лаштунками. Екскурсовод розповість безліч цікавих фактів та відповість на ваші запитання. Також учасники отримають каву або ведмежий чай у подарунок.

Нагадаємо, що з 1 жовтня змінено графік роботи Ведмежого притулку. На відвідувачів чекають з вівторка по неділю з 09:00 до 18:00, понеділок – вихідний.

Довідково:

Ведмежий притулок «Домажир» – це унікальний центр порятунку та реабілітації бурих ведмедів в Україні, створений за підтримки міжнародного благодійного фонду «Four Paws», що базується у Відні. Також це освітньо-відпочинковий простір, розташований у мальовничому природному заповіднику «Розточчя». У притулку влаштовують цікаві екскурсії, різноманітні заходи та події, де можна гарно провести час із сім’єю та друзями.