Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА спільно з Генеральним консульством Республіки Польща у Львові проведуть день з дітьми у ведмежому притулку «Домажир». 

Привітали маленьких учасників заходу та побажали цікавої мандрівки перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик та Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч.

Так, в межах мандрівки пів сотні дітей з дитячих будинків сімейного типу та з багатодітних сімей віком від 5 до 16 років відвідають ведмежий притулок «Домажир» в межах транскордонної акції «Чужих дітей не буває». Це реабілітаційний центр для клишоногих, яких врятували від жорстокого утримування із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів.

Малеча передасть гостинці для ведмедів, а також стане учасниками майстер-класу «Ведмежий кулінар». Тут дітки приготують десерти для ведмедів та годуватимуть ними мешканців притулку.

Для дітей проведуть екскурсію «В гостях у ведмедів» та майстер-клас з розпису яворівської іграшки. Малеча дізнається більше про місцеву народну творчість та зможе спробувати створити власну «Яворівську забавку», яку забере собі на згадку.