«Закликаю усіх підтримувати наші Збройні Сили України», – звернення від голови Львівської ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький звернувся до жителів області із закликом до єднання. Він наголосив про підтримку Збройних Сил України у цей важкий час.

Максим Козицький також закликав жителів області бути уважними до повідомлень, які поширюються в мережі. Усю інформацію про події в області та в державі читайте лише на офіційних джерелах, зокрема на сайті Львівської ОДА.

«Як і Президент України, закликаю до єдності всіх жителів Львівщини. Наразі нам всім дуже важлива якісна перевірена інформація. Тому, шановні журналісти, пильнуймо свій інформаційний фронт! Також закликаю всіх підтримувати наші Збройні Сили України. Це означає – зголоситися до територіальної оборони, або до лав ЗСУ у відповідних територіальних центрах комплектування військ. Усі ми можемо підтримати наше військо.

Дуже прошу ставати, за можливості, донорами крові, зберігати тверезий розум та не поширювати недостовірної чи таємної інформації, а також у регіонах, де це безпечно, вивішуючи українські прапори. Зокрема, це можуть зробити жителі Львівщини. Якщо ви читаєте це повідомлення з-за кордону, прошу поширювати інформацію про Україну різними мовами у ваших країнах, а також підтримувати різними мирними способами в межах законів», – Максим Козицький.

Водночас очільник області подякував усім, хто продовжує працювати в теперішніх умовах.

«Дякую всім, хто зберігає спокій. Усім, хто на роботі, бо це також ваш подвиг, і ваш вклад у перемогу. Дякую підприємцям, які відкрили крамниці та аптеки. Люди повинні мати все необхідне. Дякую добровольцям та резервістам, які масово прибувають до територіальних центрів на Львівщині», – наголосив голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, що сьогодні відбувся брифінг за участі керівництва області та міста. Під час брифінгу, Максим Козицький звернувся до населення Львівщини щодо ситуації в державі. Читайте за посиланням.