Затвердили склад колегії та перелік постійних комісій Громадської ради при Львівській облдержадміністрації

Сьогодні під час чергового засідання члени Громадської ради при Львівській облдержадміністрації затвердили склад колегії та перелік постійних комісій ради. Також розглянули ряд інших важливих питань.

Зокрема, до складу колегії увійшли голова ради, його заступники, секретар та голови її постійних комісій – загалом 18 осіб.

Затвердили перелік 12-ти постійних комісій Громадської ради при Львівській ОДА з питань:

1. Екології, природних ресурсів та агропромислового розвитку.
2. Освіти і науки, культури, національностей та релігій.
3. Архітектури, розвитку містобудування та капітального будівництва.
4. Діяльності правоохоронних органів та антикорупційної діяльності.
5. Молоді, дітей, спорту та туризму.
6. Економічної політики.
7. Охорони здоров’я.
8. Дорожнього господарства, транспорту та зв’язку.
9. Соціального захисту та цивільного захисту.
10. Розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства
11. Фінансів та внутрішньої політики.
12. Паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

Також члени Громадської ради прийняли рішення направити звернення до новостворених райдержадміністрацій області щодо активізації процесу утворення при них громадських рад.

«Дякую членам Громадської ради, які зібралися у такому чисельному складі та за майже одноголосні прийняття рішень. Завдяки злагодженій роботі зможемо забезпечити ефективну діяльність новоствореної Громадської ради», – зазначив голова Громадської ради Андрій Болюбаш.