Сьогодні, 17 червня, начальник відділу інфраструктури та екології, заступник начальника управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Львівської райдержадміністрації Богдан Чукор спільно з начальником відділу житлово-комунального господарства Львівської райдержадміністрації Ігорем Мальцевим, розглянули звернення громадян з виїздом на місця.
Зокрема, в с. Гринів Давидівської ТГ, розглянуто звернення щодо земельних питань. Окрім цього, у присутності представника Солонківської ТГ, у с. Зубра обговорено питання щодо електромереж. Відповідно, в інтересах заявника, буде підготовлено ряд запитів щодо вирішення вказаного звернення. В цілому розгляд зазначених звернень відбувався в конструктивному діалозі.
Ще більше новин:
Кабінет міністрів запровадив електронну форму протоколу перевірки технічного стану транспортного з...
Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації інформує
Щодо отримання українського посвідчення водія з військовим квитком та паспортом іноземця або докумен...
Розбудова пунктів пропуску на кордоні між Львівщиною та Республікою Польща: що треба знати на цей мо...
Фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції можуть розраховувати на пі...
Стійкість до антибіотиків: чим загрожує та як її зупинити