Розглянуто звернення громадян з виїздом на місця

Сьогодні, 17 червня, начальник відділу інфраструктури та екології, заступник начальника управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології Львівської райдержадміністрації Богдан Чукор спільно з начальником відділу житлово-комунального господарства Львівської райдержадміністрації Ігорем Мальцевим, розглянули звернення громадян з виїздом на місця.

Зокрема, в с. Гринів Давидівської ТГ, розглянуто звернення щодо земельних питань. Окрім цього, у присутності представника Солонківської ТГ, у с. Зубра обговорено питання щодо електромереж. Відповідно, в інтересах заявника, буде підготовлено ряд запитів щодо вирішення вказаного звернення. В цілому розгляд зазначених звернень відбувався в конструктивному діалозі.