Нова послуга надає можливість отримати онлайн-консультацію. За її результатами ви матимете змогу впевнитися, чи можете бути усиновлювачем, та що необхідно доопрацювати, щоб ним стати.

Так, протягом 2022 року начальник служби у справах дітей Львівської районної військової адміністрації Іванна Дяківнич надала 47 консультацій громадянам України.

Подати заявку на отримання консультації щодо усиновлення дитини можна на порталі Дія – https://diia.gov.ua/…/konsultaciya-z-usinovlennya-ditini

Щоб подати заяву вам потрібно:

1. Авторизуватися на порталі Дія.

2. Заповнити онлайн-форму для отримання консультації.

3. Перевірити коректність вказаної інформації.

4. Підписати заяву електронним підписом (КЕП або Дія.Підпис).

5. Очікувати на опрацювання заяви робітником Служби в справах дітей.

Подання заяви триває до 5 хв, а її опрацювання — до 15 робочих днів.

Будьте уважні, адже під час формування заяви вам потрібно буде вказати місце фактичного проживання; зазначити дані щодо сімейного стану та обрати службу у справах дітей, до якої потрапить заява, і тип консультації.