«Жодної ворожої висадки десанту в Бродах не було», – начальник обласної військової адміністрації Максим Козицький

У мережі з’явилось багато повідомлень щодо вторгнень ворожих диверсійних груп та висадки десанту в місті Броди. Як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, ця інформація не підтвердилась.

Жодної висадки десанту в Бродах не було. Про це також йдеться в офіційній заяві СБУ у Львівській області. Наші військові частини організовують вильоти в межах військової операції.

«Просимо усіх політиків, депутатів, мерів не розповсюджувати фейкову інформацію і чітко перевіряти усі новини перед тим, як сіяти паніку. Дійсно, зараз схожа інформація є по військовій частині в Стрию. Її також детально вивчають та перевіряють. До підтвердження або спростування від офіційних джерел повідомлення, прошу ЗМІ не поширювати нічого, що може спричинити хаос в суспільстві», – наголосив Максим Козицький.

В Україні та, зокрема, Львівській області триває активна допомога, як внутрішньо переселеним особам, так і армії українських захисників.

«Станом на зараз зібрано більш як 2 млн гривень на потреби переселенців. Понад 2 тисячі людей вже розселені. Ще 37 тисяч місць на території Львівщини готові розмістити внутрішньо переміщених осіб з інших областей України. Ми готові всіляко допомагати, закликаємо до цього ж львів’ян та жителів області», – зазначив очільник Львівщини.

Читайте також: Крупи, одяг та засоби гігієни: жителі області об’єднались для збору гуманітарної допомоги переселенцям (фото).

Нагадаємо, що у Львові та всіх районах області розгорнули штаби для збору необхідних речей для переселенців. Пресслужба ЛОДА писала раніше про те, що необхідно зібрати та до кого можна звернутись за додатковою інформацією. Детальніше читайте тут.

«В області формують підрозділи територіальної оборони. За останні дні кількість охочих зросла в кілька разів. Біля районних центрів комплектування – черги. Важливо, що зброю станом на зараз не видають усім охочим. Це роблять організовано. Далі резервісти чекають сигналу від Штабу ТрО», – розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації.

Важливо: На Львівщині зросла кількість охочих вступити в сили територіальної оборони (фото).

Щодо ситуації на кордоні з Польщею, то вона залишається напруженою – величезні черги охочих виїхати за межі країни. Ці черги спричинені також тим, що намагаються покинути Україну громадяни призовного віку. Ще раз інформуємо, що у зв’язку з воєнним станом чоловіків 18-60 років не випускатимуть за межі держави.

У Львові та області частіше помічають мітки, маячки, відмітки фарби – усе, що застосовує ворог. Зараз над їх знешкодженням працюють поліція, СБУ та звичайні громадяни. Прохання до населення: фіксуйте також мітки противника, повідомляйте про це службу 102, за можливості – знищуйте.

Зверніть увагу: Мітки на дорогах від окупантів та як розпізнати диверсанта: що робити громадянам.