Журі конкурсу для педагогів визначило переможців та лауреатів

На Львівщині підбили підсумки обласного конкурсу «Інноваційні програми та дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу -2021». Конкурс тривав півтора місяця і дозволив презентувати свої доробки педагогам різних навчальних дисциплін.

Відтак, лауреатами і переможцями конкурсу стали авторські колективи із Львівщини, до складу яких входили також педагоги Тернопільщини і Черкащини.

Найбільше лауреатів визначено у номінації «Навчальні програми предметів для  спеціальних закладів», серед яких велику увагу приділили навчанню дітей із порушеннями інтелектуального та психофізичного  розвитку.

«Цей конкурс буде щорічний. Цього року він містив п’ять номінацій, що орієнтовані на базову середню освіту. Хочемо, щоб наші вчителі навчились розробляти навчальні програми, бо кожен вчитель школи через певний час буде змушений розробити таку програму свого курсу. Також з його допомогою хочемо виявити талановитих педагогів», – наголосив керівник проєкту Роман Пастушенко.

Переможцями конкурсу стали авторські колективи із Навчальною програмою інтегрованого курсу  «Інтегрований курс літератур (української та зарубіжної). 5-6 класи» та Навчальною програмою інтегрованого курсу «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти» для 5-6 класів.

Переможців та лауреатів конкурсу нагородять в межах Першого обласного педагогічного форуму, що відбудеться уже найближчого четверга.

Нагадаємо, в області також триває конкурс для вчителів щодо покращення дистанційного навчання. До 24 жовтня прийматимуть роботи на конкурс «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання», на який свої розробки можуть подавати окремі автори та авторські колективи Львівщини.

На ці два конкурси в Програмі розвитку освіти передбачили більше півмільйона гривень, відтак конкурси покликані покращити якість і зміст освіти. Програми-переможці можуть отримати підтримку департаменту для того, щоб вони були апробовані і подані на гриф Міністерства. За підсумками конкурсів визначать також пілотні школи, в яких реалізовуватимуть найуспішніші навчальні програми.