Основні зміни можуть відчути громадяни, які втратили власне житло внаслідок бойових дій. Серед змін для них, зокрема:

1 першим внеском на придбання житла за програмою може бути сертифікат єВідновлення;

2 можливість придбати житло за програмою єОселя, якщо громадяни вже брали участь в інших державних житлових програмах (стосується тих українців, будинки яких зруйновані, або залишились на тимчасово окупованій території).

Інші основні зміни:

придбати житлову нерухомість, яка належить до пам’яток архітектури за допомоги єОселі тепер неможливо;

передбачена можливість придбати майнові права на приватні будинки на етапі будівництва;

протягом 10 років базова процентна ставка становитиме 3% або 7% річних — залежно від категорії учасника. Далі — 6% і 10% відповідно.

Про більше змін детальніше — тут: https://cutt.ly/ZeUgIQ3L

Програма реалізується Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України та ПрАТ Укрфінжитло.

Програма доступного кредитування житла «єОселя» — одна зі складових політики Зроблено в Україні, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.