k2FtbBdWr1

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках ситуація без суттєвих змін.

На Сіверському напрямку росія посилено охороняє ділянку українсько-російського кордону, а також обстріляла цивільну інфраструктуру в районі селища Середина-Буда Сумської області.
На Харківському напрямку основні зусилля російська армія зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, намагається не допустити виходу наших підрозділів в тил, що діє на Словʼянському напрямку. Окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Дмитрівка, Чугуїв, Коробочкине, Стара Гнилиця та Базаліївка.
На Словʼянському напрямку неподалік Богородичного та Долини українські військові відбили штурм окупантів.
Російська армія систематично била артилерією в районах населених пунктів Грушуваха, Вірнопілля, Адамівка та Мазанівка. Були авіаудари по обʼєктах цивільної інфраструктури неподалік Богородичного.
На Краматорському напрямку активних дій рф не здійснювала, але обстрілювала позиції сил оборони зі ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню та мінометів.
На Сєвєродонецькому напрямку росія обстрілює підрозділи наших військ з артилерії різних калібрів, були авіаудари поблизу Устинівки, Гірського та Лисичанська. Окупанти не припиняють штурм, намагаючись повністю захопити Сєвєродонецьк. Окрім цього міста, українські військові протидіють штурмам у районах Сиротиного та Білої Гори.
На Бахмутському напрямку в районах сіл Миколаївка, Вершина та Семигіррʼя окупанти наступають, бої тривають. Крім того, росіяни обстріляли цивільну інфраструктуру неподалік Покровського, Миколаївки та Білогорівки.
На Авдіївському напрямку росія вдарила авіацією в районі Нью-Йорка, були обстріли цивільної інфраструктури в районах селищ Очеретине, Авдіївка, Камʼянка, Нетайлово, Микільське та Оріхове.
На Курахівському напрямку росія вдарила авіацією поблизу Щербаків, а українські військові припинили спроби росіян штурмувати в районі Марʼїнки.
На Новопавлівському та Запорізькому напрямках без активних дій.
На Південнобузькому напрямку росія зазнає втрат. Намагаючись стримати підрозділи сил оборони України, вона обстрілює з артилерії, мінометів і реактивних систем залпового вогню райони Мурахівки, Тополиного, Білої Криниці та Марʼїного. Окупанти вдарили ракетами по обʼєктах цивільної інфраструктури в районі Очакова та Куцуруба.
В акваторії Чорного та Азовського морів у готовності до завдання ракетних ударів по обʼєктах на території України перебувають 5 носіїв високоточної зброї.