Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках терміни перевірки бойової готовності армії білорусі продовжили до 31 липня цього року.

На Сіверському напрямку ворог обстрілює українські позиції та цивільну інфраструктуру в районах Камʼянської Слободи та Миколаївки Чернігівської області, а також Волфиного і Павлівки Сумської області.
На Харківському напрямку росіяни обстріляли з артилерії Мосьпанове, Руські Тишки, Дементіївку, Золочів, Стару Гнилицю, Рідне, Ртищівку, Пушкарне, Велику Бабку, Петрівку, Слатине та Лебʼяже.
На Словʼянському напрямку російські окупанти стріляли з артилерії неподалік Дібровного, Чепіля, Адамівки, Карнаухівки, Микільського, Курульки, Хрестища і Мазанівки.
На Донецькому напрямку армія рф зосереджує зусилля на Краматорському і Бахмутському напрямках. Війська росії систематично обстрілюють українські позиції вздовж лінії зіткнення, намагаються поповнити запаси боєприпасів та палива.
На Краматорському напрямку росія обстрілювала з танків, ствольної та реактивної артилерії райони Донецького, Серебрянки, Верхньокамʼянського, Спірного та Івано-Дарʼївки. Військові рф штурмують у напрямку Верхньокамʼянка — Верхньокамʼянське, бої тривають.
На Бахмутському напрямку окупанти обстрілювали українські війська в районах Берестового, Бахмуту, Костянтинівки, Білогорівки, Покровського, Кодеми, Веселої Долини, Нью-Йорка, Яковлівки, Васюківки, Кліщіївки та Вуглегірської ТЕС. Неподалік Стряпівки росіяни вдарили з авіації. ЗСУ відбили штурм росіян у напрямках Доломітне — Новолуганське та Стряпівка — Соледар. Війська рф відійшли зі втратами. Армія рф продовжує штурмувати в напрямку Вуглегірської ТЕС і поблизу Покровського, бої тривають.
На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках росія обстрілювала з артилерії Піски, Авдіївку, Новомихайлівку, Пречистівку, Залізничне, Павлівку, Времівку, Новоандріївку, Шевченко, Тернувате, Володимирівку, Новояковлівку, Малі Щербаки, Камʼянське та Полтавку. Вдарили з авіації біля Пречистівки.
На Південнобузькому напрямку ворог обороняє зайняті раніше позиції, увів резервні підрозділи. Росіяни обстрілювали Іванівку, Токареве, Трудолюбівку, Партизанське, Кобзарці, Посад-Покровське, Андріївку, Степову Долину, Таврійське, Оленівку, Шевченкове, Прибузьке, Лимани, Киселівку, Новомиколаївку, Велике Артакове, Миколаїв та Тетянівку. ЗСУ відбили всі спроби ворожих штурмів у напрямках Мала Семейдинуха — Андріївка та Давидів Брід — Білогірка. Окупанти відійшли.
Поза пунктами базування перебувають три носії крилатих ракет «Калібр»