Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Слобожанському напрямку противник силами до 30 батальйонних тактичних груп здійснює бойові дії.
На Харківському напрямку противник обороняється та обстрілює позиції ЗСУ з артилерії.

На Словʼянському напрямку противник намагається створити умови, щоб поновити наступ.

На Донецькому напрямку ворог атакує усіма видами зброї по всій лінії зіткнення.

На Лиманському напрямку окупанти активних дій не здійснювали. Обстрілювали з артилерії райони населених пунктів Григорівка та Серебрянка.
На Сєвєродонецькому напрямку противник безуспішно намагається встановити повний контроль над містом, бойові дії тривають.
На Бахмутському напрямку окупанти активно застосовують оперативно-тактичну та армійську авіацію. Підрозділи противника намагались штурмувати у напрямку населених пунктів Ниркове та Миколаївка. Українські воїни завдали удару, окупанти зі втратами відійшли.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог здійснює безперервний обстріл.
На Південнобузькому напрямку підрозділи ворога тримають оборону.
Попри примусові заходи командування окупаційних військ в армії рф надалі фіксують відмови від участі в бойових діях підрозділів, що укомплектовані мобілізованими з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.
Стало відомо, що через втрати, під час боїв з українськими захисниками в Харківській області мотострілецький підрозділ першого армійського корпусу в повному складі відмовився від участі у бойових діях.