Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Харківському напрямку росія намагається не допустити просування підрозділів Сил оборони України в напрямку державного кордону.  Крім цього, окупанти обстріляли підрозділи ЗСУ з мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню в районах населених пунктів Харків, Кринична, Гусарівка, Байрак та Чепіль.

На Словʼянському напрямку росіяни готуються відновити наступ на Словʼянськ, а також обстрілюють райони Долини, Червоної Поляни, Нової Дмитрівки, Грушувахи та Дібрівного.
На Сєвєродонецькому напрямку росія продовжує штурмувати, аби повністю захопити місто, бої тривають. Обстрілюють окупанти ЗСУ з артилерії у районах міст Сєверодонецьк, Лисичанськ, Устинівка, Тошківка, Золоте та Гірське.
На Бахмутському напрямку росіяни діяли неподалік Нью-Йорка, Золотого, Врубівки, Комишувахи, Берестового і Луганського.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти активних дій не здійснювали, але були обстріли із мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Авдіївка, Тоненьке, Невельське, Мар’їнка, Оріхів, Опитне та Новобахмутівка.
Російська армія вдарила авіацією неподалік Мар’їнки, Красногорівки, Новобахмутівки і у районі Олександрополя.
На Лиманському напрямку активних бойових дій не було, окупанти продовжують закріплюватись в районі Святогірська, а також готуються до продовження наступу в напрямку Лиман – Слов’янськ. Були обстріли неподалік Дронівки та Серебрянки.
На Південнобузькому напрямку російська армія тримає оборону і укріплюється.