Звіт про виконання районного бюджету 2023 року: відбулося засідання колегії Львівської РВА щодо виконання районного бюджету за 2023 рік

Зокрема, обговорили видатки та доходи.

Найбільше витрат із майже 24 млн гривень минулоріч скерували на соціальне забезпечення та соціальний захист.

Також профінансовано дві районні цільові програми на майже 600 тисяч гривень: компенсація пільгового перевезення певних категорій громадян і підтримка місцевого самоврядування.

Відтак фінансування усіх захищених статей видатків забезпечене у повному обсязі.

Колегія схвалила звіт бюджету за минулий рік та окреслила завдання на наступний – забезпечення стабільного фінансування державних установ, покриття відповідних виплат і посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

Продовжуємо працювати!