k2FtbBdWr1

У Львові відбулись урочистості з нагоди Дня частини Львівського прикордонного загону

Сьогодні, 29 липня, в Палаці культури залізничників відбулось святкування з нагоди Дня створення Львівського прикордонного загону.

На урочистості завітав заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний, який привітав усіх зі святом.

«Це свято мужніх і рішучих людей, якими є Львівські прикордонники! Щоденно ви стаєте на варту державного кордону Вітчизни. Це надзвичайно велика відповідальність та почесний обов’язок перед українським народом. Щиро вірю, що зовсім скоро наші кордони знову стануть мирними. Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня частини Львівського прикордонного загону», – сказав Віталій Загайний.

Принагідно заступник вручив подяки від голови Львівської ОДА сімом працівникам Львівського прикордонного загону за  їхнє професійне виконання службових обов’язків.

Довідково:

Підрозділи прикордонного загону охороняють ділянку державного кордону з Республікою Польща протяжністю 279 кілометрів  у межах Львівської області та 4 контрольованих прикордонних районів (Червоноградський, Львівський, Яворівський, Самбірський).

Загальна протяжність ділянки відповідальності загону складає 279 кілометрів, з яких суходолом – 229 (з них гірська –  107),  річкою – 50.

Львівський прикордонний загін, як орган охорони державного кордону в системі Державної прикордонної служби України, виконує наступні завдання: забезпечують недоторканість держкордону України, охороняють визначену ділянку держкордону самостійно чи у взаємодії з іншими органами охорони, забезпечують дотримання режиму держкордону і прикордонного режиму, а також роблять контроль та пропуск через державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів.

У пунктах пропуску через державний кордон на ділянці Львівського прикордонного загону щоденно проходять митний контроль більш як 30 тис. осіб та 8 тис. транспортних засобів.

Spread the love