З метою результативного розв’язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей організовує засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Сьогодні, під керівництвом голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули, розглянуто низку важливих питань на черговому засіданні комісії, зокрема: щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав; щодо створення/припинення функціонування прийомних сімей та ДБСТ; про вчинення правочинів в інтересах дітей; про затвердження звітів щодо стану виховання та утримання дітей в прийомних сім’ях; заяви щодо повернення дітей з притулку та участі у вихованні малолітніх дітей.
За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Ще більше новин:
Як ветеранам і ветеранкам зробити операцію безоплатно
З нагоди професійного свята вітаємо всіх державних службовців України!
В Україні запрацював єдиний реєстр зброї
Подяки та почесні нагороди вручили медикам Кам'янка-Бузької територіальної громади
Перший сертифікат про походження деревини в Україні оформлено онлайн через ЕкоСистему
Велике будівництво: для студентів Франкового університету зводять гуртожиток