Новини за день 25 Квітня 2023

Агентство відновлення і корпорація CDF розпочинають проєкт для поліпшення логістики в Україні

Агентство відновлення та корпорація The Conflict and Development Foundation (CDF) підписали меморандум про початок проєкту «Модульний міст», спрямований на покращення логістики пріоритетними дорогами України.

Відбулася онлайн нарада щодо готовності систем оповіщення і зв’язку цивільного захисту населення

25 квітня  працівники відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської районної військової адміністрації  взяли участь в zoom – нараді щодо виконання комплексної програми «Безпечна Львівщина» за напрямком «Забезпечення готовності систем оповіщення і зв’язку цивільного захисту області».

На благодійному аукціоні у Львові зібрали 791 тисячу гривень для ЗСУ

Про це повідомила голова Львівської РВА Христина Замула. За її словами, у межах благодійного аукціону, який відбувся у Львові, вдалося зібрати 791 тисячу гривень на забезпечення для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, розігравши 29 патріотичних лотів.