Новини за день 4 Квітня 2023

Розпочато  прийом заявок на конкурсну програму #Варто “РобиТИ своє»

Український ветеранський фонд разом із Фондом “МХП-Громаді” розпочинає прийом заявок на конкурсну програму  #Варто “РобиТИ своє»

Підписано Меморандум про співпрацю між Львівською РДА і Державною податковою службою у Львівській області

Сьогодні, 04 квітня, підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Львівською  районною державною адміністрацією і Державною податковою службою у Львівській області.

9 об’єктів архітектури в Україні, якими можна пишатися

Світова архітектура демонструє приклади того, якими незвичайними і цікавими можуть бути будівлі і споруди, яким функціональним і одночасно привабливим з естетичної точки зору може бути наш простір у місті. Деякі ідеї здаються просто фантастичними і нереальними.

Набув чинності Закон України «Про медіа»

31 березня 2023 року набув чинності Закон України № 2849-IX «Про медіа». Зокрема, у даному Законі зазначено, що структура власності суб’єкта у сфері медіа має бути прозорою.

До уваги бюджетних організацій та теплопостачальних підприємств Львівської області!

Напередодні, 30 березня, Кабмін ухвалив постанову № 277 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 року № 812».