Новини за день 24 Квітня 2023

До уваги водіїв: через міст поблизу села Гайок перекриють рух автотранспорту

Рух через міст на дорозі Н-17 ПЕРЕКРИВАЮТЬ.

«єРобота»: учасники програми вже отримали 100 млн грн

Ще 43 заявники із Львівщини, бізнес-плани котрих у рамках програми «єРобота» аналізувалися цьогоріч у період з 3 до 26 березня, отримають мікрогранти на започаткування або розвиток бізнесу. За кількістю позитивних рішень у четвертій хвилі розгляду заяв Львівщина на тлі інших регіонів України увійшла до трійки лідерів, поступившись першістю столиці.

Електронне звітування – це зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами

У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області під час тренінгів податківці розповідають платникам податків про електронні сервіси податкової служби та подання звітності онлайн.

Про проведення тренінгу

У приміщенні Центру обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся тренінг з платниками податків щодо основних змін податкового законодавства. На запитання платників відповідали фахіці податкової інспекції.

Маєте інформацію про порушення – повідомте про це ДПС

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що державна податкова служба України постійно отримує інформацію про ймовірні факти порушень законодавства суб’єктами господарювання сфери торгівлі, громадського харчування та послуг, контроль за яким здійснюють податкові органи.

Особливості першого подання Звіту про контрольовані іноземні компанії

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що з 18 квітня 2023 року в Електронному кабінеті платника з’явилася форма Звіту про контрольовані іноземні компанії (далі – Звіт) для фізичних осіб за формою F0108701.

24 пікапи для 24 Королівської бригади: наші військові отримали чергові автівки від британських аграріїв.

За три поїздки вони привезли для ЗСУ майже 70 машин.