Сьогодні, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа світового масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за екологічними наслідками.
Чорнобильська трагедія завжди буде нашим спільним болем, символом великого людського горя, адже це – одне з найбільш болючих випробувань, що випали на долю українського народу.
Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.
З болем у серцях згадуємо тих, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію, що сталася у цей день. Висловлюємо глибоку вдячність учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і шануємо тих, хто постраждав від цієї непоправної трагедії.
З повагою
голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула
Ще більше новин:
У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся семінар
Велике будівництво: триває реконструкція автодороги Жовква-Кам’янка-Бузька
USAID надає $2 млн на гранти для збільшення кадрового потенціалу українського бізнесу
У Пасіках-Зубрицьких святкують День села
Скільки страхового стажу необхідно для пенсії за віком у 2024 році?
"Гаряча лінія" надала відповіді на актуальні питання податкового законодавства