k2FtbBdWr1

5 пожеж сухостою та повітряна тривога: Максим Козицький проінформував про ключові події минулої доби

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що за минулу добу один раз сирена сповіщала про загрозу повітряно-ракетного удару. 

“Попередження про небезпеку залишилось попередженням. Дякую за спокій нашим бійцям протиповітряної оборони”, – зазначив очільник області.

Також він вкотре звернувся до паліїв.

“Припиніть шкодити довкіллю, своїм землякам та собі, ще й використовувати ресурс працівників ДСНС під час воєнного стану! Лише за вчора надзвичайники загасили 5 пожеж сухостою у Червоноградському, Львівському і Стрийському районах. За паління трави притягають до адміністративної та кримінальної відповідальності!”, – зазначив Максим Козицький.

В області розселили в області ще 2115 людей з інших регіонів України. Від початку повномасштабної війни – понад 304 тисячі. З України через західний кордон за добу виїхали понад 35 тисяч людей. Повернулись – 24 тисячі наших громадян.

Кордон на всіх пунктах пропуску Львівщини перетнули 19650 осіб. Від початку повномасштабного вторгнення рф – понад 1 мільйон 558 тисяч.

Як внутрішньо переміщені особи в ЄІБД зареєструвалось понад 80 тисяч людей, які вимушено прибули у Львівську область через воєнні дії рф.

Окрім цього, поліція області опрацювала 1183 звернення щодо підозрілих осіб, автівок чи інших речей.