Інформація щодо реєстрації ввезеного з-за кордону авто

5 квітня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану».

Серед інших податкових змін, Закон передбачає скасування сплати акцизного податку, мита та ПДВ на авто з іноземною реєстрацією, яке ввозиться в Україну у період дії воєнного стану.

Про це поінформував заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Наразі ці платежі тимчасово відмінені для громадян, які ввозять транспортні засоби, зокрема:

• легкові авто та кузови до них;

• вантажні транспортні засоби та транспортні засоби, призначені для перевезення вантажів та понад 10 осіб;

• мотоцикли;

• напівпричепи та причепи.

Спрощення не застосовуються до авто з росії, білорусі та тимчасово окупованих територій!

По завершенню дії воєнного стану, громадянам НЕ потрібно буде доплачувати платежі, від яких вони наразі звільнені. Законом не передбачено відстрочень.

Детальніше на сайті Державної митної служби.