5 учнів Львівського району здобули 400 балів на основній сесії НМТ

З 5 до 23 червня 2023 року в Україні тривала основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Максимальну кількість балів, яку можна було набрати – 600 балів, з кожного предмету – по 200 балів.

За підсумками Національного Мультипредметного Тесту, 5 учнів Львівського району здобули 400 балів ( по 200 балів з двох предметів). Зокрема, це:

– Чайковська Софія (Оброшинська ТГ) – українська мова та математика;

Клюк Любомир-Владислав (Новояричівська ТГ)- історія України, математика;

– Стожук Роман (Зимноводівська ТГ) – історія України, математика;

– Шендюх Роксолана (Рава-Руська ТГ) – історія України, математика;

– Лебединська Яна (Городоцька ТГ)- математика, англійська мова.

37 учнів – отримали по 200 балів. Вони представляють заклади освіти 15 територіальних громад. Найбільше представників Городоцької ТГ (5 учнів), Рава-Руської ТГ (5 учнів), Жовківської ТГ( 5 учнів), Перемишлянської ТГ (5 учнів), Солонківської ТГ ( 4 учні)

– Рава-Руський ліцей та Городоцький НВК №2 І-ІІІ ступенів – навчальні заклади, 3 випускники яких отримали по 200 балів з одного предмету, а 1 – з двох предметів;

– по 3 випускники, які набрали по 200 балів, є у Ліцеї імені Героя України Миколи Паньківа Солонківської сільської ради та Перемишлянському ОЗЗСОІ-ІІІ ступенів імені Омеляна Ковча.

Учасники НМТ найвищі бали отримали з 5 предметів – історії України, математики, української мови, англійської мови та біології, а саме:

– 16- математика;

– 13 – історія України;

– 12 – українська мова;

– 5 – англійська мова;

– 1- біологія

Дякуємо випускникам та їх батькам і вчителям. Знання допомагають досягати успіхів та зробити державу успішною! За вами – майбутнє нашої України!

Довідка. У місті Львові – 9 випускників отримали по 600 балів, 32 учнів – по 400 балів та 317 учнів – по 200 балів.