15 квітня заступник голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський та начальник Служби у справах дітей Львівської райдержадміністрації Іванна Дяківнич відвідали Глинянську об’єднану територіальну громаду, де взяли участь у засіданні опікунської ради при виконавчому комітеті Глинянської міської ради.
Під час зустрічі розглянули питання щодо створення належних умов для проживання малолітніх дітей місцевої громади, що опинились у складних життєвих обставинах.
Ще більше новин:
Особливості виплати лікарняних при вагітності та пологах
Триває боротьба з окупантом на економічному фронті
Обережно: шахраї пропонують соцвиплати від імені держави, міжнародних організацій та БФ!
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо дій населення за сигналом оповіщення "увага всім"!
З середини жовтня розпочне курсувати потяг Варшава-Рава-Руська
З Великоднем!