Одна з найгірших ділянок державних доріг Львівщини скоро стане комфортною

Донедавна автомобільна дорога дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка була справжнім випробуванням для водіїв, адже зношене покриття мало численні пошкодження. Та зі стартом створення Великого транзитного кільця навколо Львова розпочалося її перевтілення.

Ремонтом охоплено кілька ділянок автошляху Т-14-25. Зокрема, ремонтно-будівельні роботи активно проводяться на ділянці Жовква – Кам’янка-Бузька. Для якнайшвидшого забезпечення належного проїзду транспорту на цьому відтинку, на об’єкті працює одночасно кілька бригад: споруджують підпірну стінку у селі Зіболки; влаштовують дощову каналізацію у селі Батятичі; планується та укріплюється узбіччя й укоси; влаштовують бортовий камінь; будують мостовий перехід через річку Желдець; влаштовують верхній шар асфальтобетонного дорожнього покриття від села Зіболки у сторону Жовкви.
Завдяки ремонту буде з’єднано основні траси Львівської області. Автошлях Т-14-25 вже скоро стане альтернативою кільцевої дороги Львова для транзитного транспорту, що дозволить значно розвантажити об’їзну дорогу та вуличну мережу міста.
Ремонтно-будівельні роботи проводить підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».