Щорічно у третю неділю травня в Україні відзначають професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України.
Це свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.
![🚑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1/16/1f691.png)
«Щиро дякую вам, наші медичні працівники, за самовіддану працю, самопожертву, мужність, стійкість та терпіння! За те, що ви готові за першим покликом прийти на допомогу вдень і вночі, в негоду чи лихо, поспішаєте, адже іноді важлива кожна хвилина, щоб врятувати життя. Ви відчуваєте чужий біль, співчуваєте, вселяєте впевненість та переживаєте горе разом з хворими. Кожен з Вас віддає пацієнтам частинку себе. Бажаю Вам міцного здоров’я, бо Ви як ніхто інший знаєте йому ціну. Нехай довге життя обдарує щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у вашій нелегкій справі! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!», – з вітальним словом звернулась до медиків КНП «Кам’янка-Бузький ЦРЛ» голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у сферу охорони здоров’я присутніх медиків відзначили почесними грамотами та подяками.
Ще більше новин:
У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбулася «гаряча лінія»
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо дій населення при виявленні підозрілого поштового відправлення
Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі
За інформацією Львівобленерго 14 червня діятимуть графіки погодинних відключень з 18:00 до 22:00
Триває щорічна кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році
Наслідки несплати ЄСВ під час дії воєнного стану