З метою результативного розв’язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей організовує засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Сьогодні, під керівництвом голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули, розглянуто низку важливих питань на черговому засіданні комісії, зокрема: щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав; щодо створення/припинення функціонування прийомних сімей та ДБСТ; про вчинення правочинів в інтересах дітей; про затвердження звітів щодо стану виховання та утримання дітей в прийомних сім’ях; заяви щодо повернення дітей з притулку та участі у вихованні малолітніх дітей.
За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Ще більше новин:
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування місцевої та добровільної ...
На благодійному аукціоні у Львові зібрали 791 тисячу гривень для ЗСУ
До уваги мешканців району: Кабінет Міністрів України ухвалив остаточне рішення, згідно з яким аптеки...
Шахраї викрадають гроші з рахунків через добре відомі схеми телефонного шахрайства
Уряд затвердив Порядок застосування національних стандартів для будівельної продукції
Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі