Між містами Кам’янка-Бузька та Жовква триває капітальний ремонт дороги

На автомобільній дорозі Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка між містами Жовква та Кам’янка-Бузька активно проводяться ремонтно-будівельні роботи. Ремонтом охоплено майже увесь відрізок автодороги.

Реновація автошляху здійснюється у межах програми Президента України Велике будівництво.
На даний час у межах села Батятичі шляховики влаштовують дощову каналізацію, опісля розпочнуть укладати дорожнє покриття, облаштують тротуари і зупинки громадського транспорту. Задля безпеки встановлять дорожні знаки і бар’єрне огородження, нанесуть дорожню розмітку. Крім цього, передбачається монтаж зовнішнього електроосвітлення.
Роботи на об’єкті виконує підрядна організація ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».
Капітальний ремонт дороги є частиною інвестиційного проєкту «Велике транзитне кільце», яке дозволить перенаправити велику частину транспорту в об’їзд Львова.