За ініціативи НВЦ «Гайдамацька Січ» відбувся круглий стіл щодо питань реалізації освітніх проєктів за участі представників Українського Інституту національної пам’яті, органів державної влади, територіальних громад та громадських організацій.
Співробітники УІНП представили цікаву програму, проявили високофаховий підхід до створення та подачі матеріалу. У межах заходу запропоновано проведення циклів семінарів «Виховні можливості освітніх проектів Українського інституту національної пам’яті» для освітян Львівщини.
Запрошуємо територіальні громади Львівського району до співпраці!
Ще більше новин:
Діти з малозабезпечених сімей можуть безкоштовно відвідати оздоровчий заклад у трьох областях Україн...
Відеозвіт відремонтованої дороги Ковель – Жовква
Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
Триває «Всеукраїнський культурно-освітній марафон «Наша незалежність»
Робоча поїздка у Куликівську ТГ
Вживання алкоголю серед неповнолітніх: як реагує держава на зниження віку потенційних алкоголіків?