Відбулась робоча зустріч з представниками Кам’янка-Бузької ТГ

Днями відбулась робоча зустріч працівників райдержадміністрації з представниками Кам`янка-Бузької територіальної громади щодо питань розвитку молодіжної політики та спорту на території громади.

На території Кам`янка-Бузької ТГ функціонує дитячо-юнацька спортивна школа, в якій культивується легка атлетика, футбол та гандбол. У школі працює три штатні працівники та одинадцять тренерів-сумісників. Проблемою спортивної школи є відсутність власної спортивної бази, у зв’язку з чим заняття секцій відбуваються на спортивних об’єктах загальноосвітніх закладів.

Протягом останніх років громада працює над покращенням матеріально-технічної бази для занять фізичною культурою та спортом. У 2020 році проєкт громади «Будівництво скейт-парку для активної молоді в парку ім. Т.Г. Шевченка у м. Кам`янка-Бузька Львівської області» став переможцем конкурсу співробітництва територіальних громад – 2020. У 2021 році у місті збудовано мультифункційний майданчик, призначений для гри в баскетбол та гандбол, та майданчик зі штучним (трав`яним) покриттям в с. Сокіл. Усього в громаді налічується сім спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Минулого року в рамках програми Президента України «Активний парк – локації здорової України» встановлено спортивний майданчик.

Вже цього року подано пропозиції щодо будівництва майданчика зі штучним покриттям у с. Стрептів , та спортивного майданчика в рамках програми «Активний парк – локації здорової України» у територіальній громаді. Міською радою підготовлено проєкт будівництва спортивного комплексу у м. Кам`янка-Бузька, який заплановано подати на конкурс проєктів у ДФРР.

Також у громаді створено Молодіжну раду. Цьогоріч заплановано оновити персональний склад ради з метою активізації її роботи.