Готовність кожного українця чинити опір є важливим фактором стримування російської агресії. Озброєна, навчена і готова протидіяти нація завжди зможе відстояти себе. Адже захопити територію, громадяни якої чинитимуть спротив, дуже важко, а втримати — неможливо. Важливо зрозуміти, що захист України ‒ це спільний обов’язок громадян. Українці мають бути готові захищати країну.
У Львівському районі триває формування батальйону територіальної оборони (ТрО). Вчора відбулась zoom-нарада з головами територіальних громад району, за участі Олександра Кошеля – командира окремого батальйону 103 Окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, Олега Горохівського – керівника Львівського районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області та Романа Гнатюка – т. в. о. начальника Львівського районного ТЦК та СП.
Обговорено питання комплектування батальйону ТрО та налагодження побуту військовослужбовців, впровадження цільових програм фінансової підтримки батальйону ТрО та проведення інформаційної кампанії щодо служби в підрозділах ТрО.
Також заслухано питання стану мобілізаційної роботи в ТГ, наголошено на активізації роботи щодо підготовки захисних споруд для укриття населення у разі виникнення подій та надзвичайних ситуацій різного характеру в територіальних громадах району.
За результатами засідання дано відповідні доручення.
Ще більше новин:
Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19
Для мешканців Львівського району активізують роз’яснювальну роботу щодо шкоди від спалювання сухої т...
Основним завданням архівного управління було і залишається реалізація державної політики в галузі ар...
У Львівському районі завершено прийом відомостей періодичного поновлення бази даних про виборців
Короткий дайджест важливих подій у Львівському районі за минулий тиждень
Комісія із заборгованості виплат заслухала найбільших боржників зі сплати ЄСВ