Засоби масової інформації мають звернути увагу на повідомлення від Збройних Сил України. Важливо! Не повідомляйте інформацію про пошкодження об’єктів воєнної та цивільної інфраструктури сектору оборони.
Це потрібно для того, щоб агресори не розуміли рівня пошкодження об’єктів з українських ЗМІ.
Об’єднані сили дають гідну відсіч збройним силам російської федерації. Всі військові підрозділи перебувають на своїх позиціях. Громадян просять не вірити, а головне, не поширювати неправдиву інформацію про ситуацію в Україні.
Пам’ятайте, що усю важливу інформаційну можна дізнатись лише з офіційних джерел. Львівська облдержадміністрація підготувала список необхідних посилань на офіційні ресурси. Читати тут.
Разом до перемоги! Слава Україні!
Ще більше новин:
На Львівщині стартував новий молодіжний екопроєкт «Любов до Землі»
''Ми робимо все, щоб захистити населення від ворога'', - речниця СБУ
228,1 млн грн: щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету
У громад Львівщини є можливість покращити стан громадських пасовищ за кошти обласного бюджету
Один з найсучасніших в Україні Дрогобицький ЦНАП планують добудувати до кінця року
40 місць для дошкільнят громади: триває реконструкція дитсадка у с. В’язова