У жовтні заплановано апробацію питальників та проведення вимірювань в електронному форматі показників якості освітнього середовища закладів освіти Дрогобицького, Золочівського, Львівського та Самбірського районів. Опитування буде проведено в 60 закладах освіти області, серед яких – 28 закладів Львівського району.

Проєкт створений та реалізовується Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти та науки ОВА.

У Львівській районній військовій адміністрації одна із авторів проекту – методист ЛОІППО Галина Занік – провела навчання-інструктаж представників громад, які виконуватимуть обв’язки інструкторів.

Анкетування педагогів, учнів, батьків в електронному форматі проводитиметься 9-20 жовтня 2023 року у визначених закладах.

Зазначимо, що у вересні проведено навчання для представників закладів освіти, які братимуть участь в апробації питальників та проведенні вимірювань показників.