Представники відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації діяльності ЦНАП Львівської РДА спільно з представниками відділу розвитку надання адміністративних послуг Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА відвідали ЦНАПи Мурованської та Підберізцівської територіальних громад.

Мета візиту:

Аналіз роботи ЦНАПів.

Оцінка якості обслуговування.

Вивчення питань щодо модернізації та розвитку ЦНАПів.

Мурованська територіальна громада:

– громада планує реконструкцію існуючого ЦНАП;

– проведено аналіз відповідності приміщення вимогам безбар’єрності;

– надані зауваження та проговорені шляхи можливого усунення недоліків;

– обговорено питання якості надання послуг мешканцям громади та їх покращення, а також роботу ВРМ.

Підберізцівська територіальна громада:

– завершуються роботи з ремонту приміщення під ЦНАП;

– проводяться фасадні роботи та благоустрій території.

Загальні враження:

– ЦНАПи обох громад активно працюють над покращенням якості надання послуг мешканцям.

– Існує потреба в модернізації та розвитку ЦНАПів, щоб відповідати сучасним вимогам.

Важливою є співпраця ЦНАПів з органами влади та державними органами для покращення обслуговування громадян.

Впевнені, що завдяки спільним зусиллям ми зможемо зробити ЦНАПи Мурованської та Підберізцівської територіальних громад ще більш зручними та доступними для мешканців!