k2FtbBdWr1

Уряд вдосконалив механізми надання грантової підтримки на розвиток власної справи

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 281 “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738”.

Постановою, зокрема, визначається:

◾️максимальний розмір гранту та відсоткове співвідношення фінансування проекту.

По садівництву гранти надаються у розмірі до 70 % вартості проекту висадки насаджень, але не більше 10 млн грн відповідно до суми на один гектар та за умови фінансування коштами отримувача різниці між вартістю проекту висадки насаджень, зазначеною у заяві, та обсягу гранту. Частка співфінансування отримувача має становити не менше 30 % від вартості проекту висадки насаджень, зазначеної у заяві.

По тепличному господарству гранти надаються на будівництво тисячі модульних теплиць у розмірі до 70 % вартості проекту будівництва модульної теплиці, але не більше 7 млн грн, та за умови фінансування коштами отримувача різниці між вартістю проекту будівництва модульної теплиці, зазначеною у заяві, та обсягу гранту. Частка співфінансування отримувача має становити не менше 30 % від вартості проекту будівництва модульної теплиці, зазначеної у заяві.

◾️спосіб, яким Мінагрополітики повідомляє уповноважений банк, Мінекономіки та отримувача щодо рішення про скасування гранту;

◾️додаткові вимоги щодо моніторингу стану посадки насаджень чи будівництва модульної теплиці уповноваженим банком;

◾️передбачено, що оплата витрат, пов’язаних з реалізацією проекту висадки насаджень або будівництва модульної теплиці, проводиться у період не більше 12 місяців з моменту зарахування гранту на рахунок.

Постановою також передбачаються зміни для моніторингу насаджень. Зокрема, моніторинг стану висадки насаджень уповноважений банк може здійснювати з використанням Національної інфраструктури геопросторових даних під час реалізації грантового проекту та протягом 5 років після його завершення.

Більше новин – https://1ll.ink/STIsv

Також слідкуйте за новинами Міністерства ⬇️

Viber – https://bit.ly/3PW6Rrm

Telegram – https://t.me/mapfu2022

YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCPSczga0I1kCe0OzVVdfIqw

Twitter – http://twitter.com/Ministry_agroUA