10 жовтня на стадіоні в с. Солонка запанувала справжня футбольна атмосфера. Саме тут відбулися фінальні районні змагання з футболу серед команд- переможців зональних змагань Львівського району в рамках Спортивних ігор школярів.

Переможцями та призерами стали:

І місце: команда Підберізцівської територіальної громади;

ІІ місце: команда Кам’янка-Бузької громади;

ІІІ місце: команда Городоцької ТГ;

IV місце: команда Пустомитівська ТГ.

Команди-переможці були нагороджені почесними грамотами, кубками та медалями від Львівської районної державної адміністрації.

Дякуємо Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ – за підтримку та сприяння у проведенні змагань;

дирекції Солонківська ДЮСШ та вчителям фізичної культури Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа – за організацію та створення чудових умов для проведення змагань.

Ваша праця зробила цей спортивний захід незабутнім!

І це ще не все! Переможець змагань – команда Підберізцівської територіальної громади – представлятиме Львівський район на обласних змаганнях, які відбудуться 17 жовтня у Борщовичах Новояричівської громади.

Бажаємо нашим юним футболістам успіхів та нових перемог!