Адміністративні послуги стають ближчими до людей

Сьогодні 9 ЦНАПів Львівської області отримали мобільні валізи – комплекти сучасної портативної техніки, що дозволяють створити віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП та надавати адміністративні послуги на виїзді.

Це стало можливим завдяки співпраці управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України».

Зокрема, у Львівському районі мобільні валізи передали у: Рава-Руську, Жовківську, Перемишлянську, Великолюбінську та Кам’янка-Бузьку територіальні громади.

Це особливо актуально для:

– військових, які проходять реабілітацію та лікування у медичних закладах;

– постраждалих мешканців;

– надання адміністративних послуг на дому для маломобільних мешканців.

Нагадуємо, що у Львівській області активно розвивається мережа центрів надання адміністративних послуг з метою наближення послуг до мешканців. Загалом на Львівщині функціонує 582 місця надання адміністративних послуг з яких 72 центри надання адміністративних послуг (далі ЦНАП), 16 територіальних підрозділи ЦНАП, 493 віддалених робочих місця адміністратора ЦНАП та 1 мобільний ЦНАП. Наявність обширної мережі місць надання адміністративних послуг створює значні переваги мешканцям Львівщини у використанні якісного державного сервісу.