k2FtbBdWr1

Біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні у Львові відбувся захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні, що на пагорбах вулиці Кривоноса, спільною молитвою і покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих захисників України.

До молитви долучилися родини Героїв Небесної Сотні Львівщини, представники духовенства, влади, громадськості Львова та області. громадськість та духовенство.

До присутніх звернувся заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Загайний. ”Ми, українці – великий народ. Нашим обов’язком є пам’ятати і вшановувати полеглих Героїв, пам’ятати їх вчинки і величний чин пожертви задля гідного теперішнього і майбутнього України. Сьогодні, згадуючи події українських революцій, усвідомлюємо необхідність єднання, щоб твердо стояти на захисті нашої держави, на захисті її незалежності, гідності, свободи. Слава Україні!”, – сказав Віталій Загайний.

У пам’ять про Героїв присутні запалити лампадки.

Також сьогодні відбулася зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Загайного з родинами Героїв Небесної Сотні Львівщини. Під час зустрічі було обговорено важливі напрями співпраці, розвитку і поглиблення діалогу між рідними загиблих учасників Революції Гідності та обласною владою.