k2FtbBdWr1

Борці Львівщини стали чемпіонами Європи з козацького двобою

Спорт 1

У Харкові цими днями відбувся чемпіонат Європи з козацького двобою. Усього на змагання з’їхалося понад 600 учасників з різних міст України, а також представники Азербайджану, Вірменії, Грузії, Білорусі, Таджикистану та Литви. Вперше за багато років участь у змаганнях за підтримки Управління молоді та спорту Львівської ОДА успішно взяла й збірна команда Львівщини.

У розділі «Герц-3», що є аналогом фул-контакт у ММА, чемпіонами Європи стали червоноградці Прокіп Павлюк та Антон Міщишин. Бронзовим призером став Дмитро Костюк. У боротьбі «Герц» немає обмежень у використанні прийомів.

У розділі «Борня-3», що є аналогом лайт-контакту у ММА віцечемпіонами стали Давид Стула з Червонограда та Максим Пігура зі Львова. Боротьба у розділі «Борня» відбувається на татамі, контакт є дозованим.

У розділ «Герц-2» чемпіоном Європи став червоноградець Станіслав Кущишин, віцечемпіонами – Антон Мішчишин та Дмитро Костюк. У розділі «Борня-2» золото змагань виборов Станіслав Кущишин, а бронзу – Давид Стула та Максим Пігура. Чемпіоном Європи у розділі «Боротьба», що є аналогом греплінгу став Прокіп Павлюк.

Нагадаємо, козацький двобій – український національний вид змішаних бойових мистецтв. У змаганнях з козацького двобою участь беруть спортсмени різних видів. Це і каратисти, представники рукопашного бою, тхеквандисти, спортсмени змішаних єдиноборств, кікбоксери, боксери.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

44 млн грн виділено з держбюджету на закупівлю кисневих концентраторів для Львівщини
Всі подані від Львівщини об’єкти культурної спадщини пройшли технічний відбір програми «Велика реста...
Акторка театру Надія Цибульська отримала державну нагороду «Народна артистка України»
Дорогу Єдності в межах Львівської області розпочнуть будувати у червні
За результатами земельних аукціонів вартість оренди зросла більш як в 4,5 рази
Відбулось перше виїзне засідання щодо стратегічного розвитку туристичної інфраструктури області